REKLAMA
REKLAMA

Ancelotti: Graliśmy dobrze mimo porażki

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  26.09.2019 10:54
Ancelotti: Graliśmy dobrze mimo porażki

Piłkarze Napoli  |  fot. Grzegorz Wajda

Liga niemiecka wróciła do gry!
Trener Napoli Carlo Ancelotti nie krył rozczarowania porażką 0:1 z Cagliari Calcio, ale podkreślał, że jego drużyna prezentowała się w tym meczu dobrze.

- Jesteśmy bardzo rozczarowani wynikiem, ale nie był to zły występ. Pozwoliliśmy Cagliari na bardzo niewiele kontrataków, praktycznie na żaden. W końcówce zostaliśmy jednak zaskoczeni – powiedział Ancelotti.

- Napoli stwarzało sytuację, zmuszało bramkarza do interwencji, dwukrotnie trafiło w słupek, więc był to przyzwoity występ. Cagliari całkowicie skupiło się na obronie i zamknięciu wszystkich przestrzeni – kontynuował szkoleniowiec.

- Paradoksalne było to, że Koulibaly został wyrzucony z boiska za powiedzenie czegoś sędziemu, była również seria żółtych kartek, podczas gdy drużyną, która grała ostro było Cagliari – mówił Ancelotti.

- Napoli grało bardzo dobrze. Mogło być oczywiście lepiej, ale zawsze jest tak w takiej sytuacji. Nie oceniam meczów tylko na podstawie wyników i nigdy nie zaakceptuję takiej postawy – dodał szkoleniowiec Napoli.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

PaoloNapoli | 26.09.2019 12:18

A ja nigdy nie oceniam meczów tylko na podstawie liczby trafień w słupek i nigdy nie zaakceptuję takiej postawy.
Napoli nie grało dobrze, a Cagliari nie grało ostro. Wolałbym, żeby trener drużyny aspirującej do tytułu mistrzowskiego nie gadał bzdur, tylko szybciej reagował na wydarzenia na boisku.

zawszeprzedwami | 26.09.2019 18:32

Carlo ma tego samego dilera co ADLtransfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy