REKLAMA
REKLAMA

Konflikt w Neapolu. Ancelotti odejdzie?

dodał: maaarcin  |  źródło: Football Italia  |  06.11.2019 12:45
Konflikt w Neapolu. Ancelotti odejdzie?

Piłkarze Napoli  |  fot. Grzegorz Wajda

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 50pln (zwrot na konto depozytowe)
Włoskie media informują, że wkrótce może dojść do zmiany na stanowisku trenera Napoli. Z pracy może bowiem zrezygnować, lub nawet zostać zwolniony Carlo Ancelotti, po tym jak drużyna zbuntowała się przeciwko wyjazdowi na zgrupowanie do ośrodka treningowego.

Do konfliktu miało dojść po wtorkowym meczu Ligi Mistrzów z Red Bull Salzburg, który zakończył się remisem 1:1. Drużyna miała udać się do swojego ośrodka treningowego, w którym miała pozostać aż do ligowego spotkania z Genoą. Takiemu rozwiązaniu sprzeciwili się jednak zawodnicy, którzy zdecydowali się na powrót do domu po zakończeniu meczu.

Carlo Ancelotti po zakończeniu meczu odmówił rozmowy z mediami, nie wziął również udziału w obowiązkowej konferencji prasowej. Włoskie media sugerują, że Ancelotti poparł drużynę w tej decyzji.

To miało wywołać poważny konflikt między trenerem a prezydentem Aurelio De Laurentiisem, w wyniku którego wkrótce mogą zostać podjęte radykalne decyzje. La Gazzetta dello Sport informuje, że Ancelotti jest gotowy do rezygnacji ze swojego stanowiska. Zwolnienie szkoleniowca rozważa również De Laurentiis.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

mily1897 | 06.11.2019 14:33

ADL co za łeb ubzdural sobie że napoli stać na mistrza na on uważa że bajki się to należy prawda taka że zawodnicy coraz starsi i brakuje pary a transfery już nie tak udane jak z czasów zaciągu z Realu, to nie da żadne źle wyniki po prostu teraz Neapol gra na swoim poziomie poprzednie lata to był wyż formy zawodników i ta ekipa w takim składzie długo nie pociągnie żeby być w czubie tabelitransfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy