REKLAMA
REKLAMA

Reprezentacja Polski poleci do Izraela

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  13.11.2019 13:05
Reprezentacja Polski poleci do Izraela

Reprezentacja Polski  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Reprezentacja Polski zgodnie z planem wyleci w piątek 15 listopada 2019 roku do Izraela na mecz eliminacji mistrzostw Europy 2020 - poinformował PZPN w oficjalnym komunikacie. Wcześniej, ze względu na napiętą sytuację w kraju gospodarza spekulowało się na temat rozegrania spotkania w innym kraju.

"Biorąc pod uwagę napiętą sytuację w kraju gospodarza meczu, PZPN po licznych rozmowach i konsultacjach z Ministerstwem Spraw Zagranicznych RP, ambasadą Polski w Izraelu, federacją piłkarską Izraela oraz przedstawicielami UEFA, podjął decyzję o udaniu się do Jerozolimy i rozegraniu planowanego meczu eliminacji ME" - czytamy w oficjalnym komunikacie.

"Nasi rozmówcy i partnerzy organizujący te rozgrywki zapewnili nas o wykluczeniu ryzyka i gwarancjach bezpieczeństwa podróży i pobytu reprezentacji Polski oraz grupy ok. 2000 polskich kibiców, wybierających się do Izraela. Jednocześnie gospodarze meczu zaapelowali do polskich kibiców o odpowiedzialność, dyscyplinę i bezwzględne zastosowanie się do przepisów prawnych obowiązujących na terenie państwa Izrael.

Polski Związek Piłki Nożnej zastrzega sobie prawo podjęcia stosownych i stanowczych działań w sytuacji, kiedy w związku z meczem Izrael - Polska będzie zagrożone bezpieczeństwo polskich piłkarzy i kibiców".
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

inforeal | 14.11.2019 06:12

https://mocnastawka.blogspot.com/ - Kursy nawet po 3000 które wchodzą! zdjęcia kuponów na blogu! na 9 kuponów aż 8 trafionych!
Już jest dostępny kolejny kupon z wielkim kursem! polecam bo sam gram z nimi i zarabiam. Są rzetelni.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
13.07 13:39