REKLAMA
REKLAMA

Montella z wotum zaufania od Commisso

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  01.12.2019 10:40
Montella z wotum zaufania od Commisso

Serie A

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
ACF Fiorentina co prawda przegrała w sobotni wieczór w meczu włoskiej ekstraklasy z US Lecce. W każdym razie spokojny o swoją pracę w klubie z Toskanii może być jeszcze Vincenzo Montella, bo zaufaniem darzy go właściciel Violi w osobie Rocco Commisso.

Na razie nie doszło do zwolnienia trenera w Fiorentinie, ale warto podkreślić, że w blokach czekają już Cesare Prandelli i Gabriel Batistuta, którzy mogą zastąpić Montellę.

Odnotujmy, że we wczorajszym boju Fioletowi długimi momentami byli stroną przeważającą na placu gry, ale zawodziła skuteczność tej ekipy, a następstwem tego była trzecia porażka z rzędu Violi.

Znany dziennikarz sportowy w osobie Gianluki Di Marzio poinformował, że sternik klubu z Toskanii na razie nie zamierza podjąć decyzji o zwolnieniu szkoleniowca. Tuż po spotkaniu Commisso miał pojawić się w szatni drużyny, wygłaszając przemówienie, aby zespół dał z siebie wszystko w najbliższych bataliach.

Tymczasem dziennik Corriere dello Sport podaje, że następcą Montelli może zostać były trener Violi w osobie Prandelliego, którego asystentem w klubie miałby zostać Argentyńczyk Batistuta. Innym kandydatem do pracy w Fiorentinie jest Gennaro Gattuso.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

GrzegorzK | 01.12.2019 20:26

Batistuta jako asystenttransfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
04.04 21:40