REKLAMA
REKLAMA

Ancelotti kandydatem na menedżera Arsenalu

dodał: Bartas98  |  źródło: The Express  |  11.12.2019 14:03
Ancelotti kandydatem na menedżera Arsenalu

Emirates Stadium  |  fot. Wojciech Witkowski

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Zwolnienie Carlo Ancelottiego z Napoli sprawia, że Arsenal postawi sobie za cel zakontraktowanie Włocha, o którego względy Kanonierzy ponoć zabiegali od dwóch tygodni.  

Ancelotti kilka dni temu pytany przez włoskich dziennikarzy o ewentualne przenosiny mówił, że to tylko plotki. Włoch zapowiadał, że zostaje w Neapolu. Jednak wczorajsza decyzja właściciela klubu musiała zaskoczyć trenera. Świadczy o tym jego ostatnia wypowiedź.

- Przyjaźń i wzajemny szacunek między klubem, prezydentem Aurelio de Laurentiis i Carlo Ancelottim pozostają nienaruszone. - tak brzmiał oficjalny komunikat klubu.

Ancelotti nie spodziewał się, że zostanie zwolniony po meczu. Po wczorajszej wygranej w meczu z Genkiem 4-0, powiedział:

- Jutro porozmawiam z prezydentem De Laurentiisem i podejmiemy najlepszą decyzję dla Napoli. Moim zdaniem po powrocie niektórych zawodników i przy odpowiednich warunkach, ta drużyna nadal może zająć czwarte miejsce. - stwierdził szkoleniowiec.

W międzyczasie poinformowano również, że Arsenal rozpoczął rozmowy z menadżerem Bordeaux Paulo Sousą. Przedstawiciele The Gunners nawiązali kontakt z tym szkoleniowcem w sprawie jego ewentualnych przenosin na The Emirates.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
08.08 14:47
07.08 20:59