REKLAMA
REKLAMA

David Luiz: Arteta będzie jednym z najlepszych na świecie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  30.12.2019 15:10
David Luiz: Arteta będzie jednym z najlepszych na świecie

Kibice Arsenalu  |  fot. SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
- Dla mnie Arteta będzie jednym z najlepszych trenerów na świecie – powiedział obrońca Arsenalu David Luiz w rozmowie ze Sky Sports.

- Miałem okazję mieć wielu trenerów podczas mojej kariery. On jest inteligentny, był zawodnikiem, jest sprytny. Myślę, że będzie jednym z najlepszych, ale częścią naszej pracy jest pomaganie mu w tym, szczególnie na początku, ponieważ wszyscy mają wątpliwości – powiedział Brazylijczyk.

- Ale naprawdę ufam tej filozofii, naprawdę ufam w sposób, w jaki on widzi piłkę. Dlatego właśnie mogliśmy zobaczyć, jak Arsenal zdominował pierwszą połowę niesamowitą piłką, z dużą ilością jakości. Myślę, że gdybyśmy zdobyli drugą bramkę, to byłoby inne spotkanie– kontynuował David Luiz po niedzielny meczu z Chelsea.
- Ona zna się na piłce. Kiedy znasz się na niej, o wiele łatwiej jest ją wytłumaczyć. Dużo łatwiej jest próbować pomóc i dużo łatwiej jest zrozumieć co jest w głowach zawodników na boisku. To nie jest dla niego łatwa praca, szczególnie w połowie sezonu – mówił David Luiz.

- Nie wybierał zawodników, ani niczego innego, ale będzie starał się robić co w jego mocy, a my jako zawodnicy również musimy starać się robić co w naszej mocy, ponieważ ten klub zasługuje na to, aby błyszczeć. Zasługuje na to, by grać niesamowita piłkę, jak w pierwszej połowie – dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

khameleuon | 30.12.2019 17:36

Czytam te jego wypowiedzi i niesamowicie bawi mnie to, że on non stop pije do Lamparda za to, że go nie chciał :D Natomiast co do nowego trenera to... no musi lizać tyłek by być w składzie i to też w tej wypowiedzi jest wyjątkowo widoczne :) Cieszę się, że juz go u nas nie ma. Był mega wrzodem na tyłku ale... powodzenia. Miewał dobre mecze.

mr_roba | 30.12.2019 23:19

Takie teksty niczego nie wnoszą. Pocałuję trenera w rzyć a on pozwoli mi grać.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy