Wygrane Fiorentiny, Sampdorii i Torino

dodał: Kejar  |  źródło: SerieA.pl  |  12.01.2020 16:55

Karol Linetty  |  fot. Grzegorz Wajda

Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów
Gracze Fiorentiny wygrali ze SPAL 1:0. W innych meczach tej kolejki triumfowali też zawodnicy Sampdorii i Torino.

We Florencji kibice zobaczyli tylko jednego gola. Bramkę na wagę zwycięstwa dla gospodarzy zdobył w 82. minucie Pezzella.

Jak spisali się Polacy? Drągowski (Fiorentina) i Cionek (SPAL) rozegrali cały mecz. Z kolei Żurkowski (Fiorentina), Reca i Salamon (SPAL) spędzili potyczkę na ławce rezerwowych.

W Genui mecz lepiej rozpoczął się dla gości, którzy prowadzili po trafieniu Chancellora. Gospodarze jeszcze przed przerwą wyszli jednak na 2:1. Najpierw bramkę zdobył Linetty, a potem Jankto (asysta byłego pomocnika Lecha).

Po zmianie stron gospodarze dołożyli trzy kolejne trafienia. Dwie bramki zdobył Quagliarella, a jedną Jankto. Poza Linettym (cały mecz) 85 minut dla Sampy rozegrał Bereszyński.

Co działo się w Turynie? Gospodarze prowadzili od jedenastej minuty, kiedy to na listę strzelców wpisał się Berenguer. Okazało się, że było to trafienie na wagę kompletu punktów dla Torino. Warto dodać, iż Skorupski rozegrał cały mecz dla gości.