REKLAMA
REKLAMA

Gattuso: Napoli nie jest martwe

dodał: maaarcin  |  źródło: Football Italia  |  10.01.2020 16:16
Gattuso: Napoli nie jest martwe

Gennaro Gattuso  |  fot. Grzegorz Wajda

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 50pln (zwrot na konto depozytowe)
Gennaro Gattuso jest przekonany, że Napoli jeszcze "nie umarło" i ma wielkie pragnienie wrócić na właściwą ścieżkę. Szkoleniowiec wierzy, że jego drużynę stać na serię dobrych wyników, które podniosłyby morale zespołu.

- Gdybym zobaczył martwą drużynę, przyszedłbym tutaj i ci to powiedział. Widzę jednak wielkie pragnienie, ale potrzebujemy świetnej serii, aby poprawić pozycję w tabeli – powiedział Gattuso. - Ten klub nie może zajmować takiej pozycji, mamy wielką wartość, wspaniałych zawodników – dodał.

W najbliższy weekend Napoli zmierzy się na Stadio Olimpico z niepokonanym od dwunastu spotkań Lazio. - Musimy starać się popełniać mniej błędów. Musimy grać zespołów i dać naszym wynikom ciągłość – kontynuował.

- To oczywiste, że będziemy mieli do czynienia z drużyną, która dobrze sobie radzi od miesięcy, ale zaczęła sezon słabo. Byli zmęczeni i nie grali w piłkę, którą chcieli grać. Ale wrócili i dobili się. To jest coś, co my musimy zrobić. Potrzebujemy wyników, które pomogą nam podnieść morale – dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Fan_Tulipan | 10.01.2020 18:32

Patrząc na wyniki to Napoli jest martwe.
Oglądając grę Napoli to jest ona martwa.
Widząc błędy zawodników SSC to kibic się zamartwia.
Czytając o ruchach transferowych to są one martwiące.
Patrząc w przyszłość Napoli z trenerem Gattuso to się człowiek martwi.
Ten sezon dla Napoli jest już martwy.
Czy Napoli z obecną kadrą to jeszcze żywy organizm sportowy?transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy