REKLAMA
REKLAMA

Media: Politano do Romy, Spinazzola do Interu?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sport Italia  |  14.01.2020 09:36
Media: Politano do Romy, Spinazzola do Interu?

Matteo Politano  |  fot. Rafał Rusek

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Według informacji Sky Sport Italia sternicy Interu Mediolan i AS Romy są bliscy zawarcia porozumienia ws. wymiany piłkarzy. Do ekipy z Wiecznego Miasta ma dołączyć Matteo Politano, z kolei w przeciwnym kierunku miałby się udać Leonardo Spinazzola.

Rzymianie zostali zmuszeni do tego, aby zacząć intensywniej działać na rynku transferowym, na co wpływ ma poważna kontuzja Nicolo Zaniolo, której zawodnik doznał w trakcie batalii z Juventusem FC.

W związku z powyższym Roma zwróciła się do mediolańskiego klubu w sprawie pozyskania Włocha Politano. Tymczasem mediolańczycy są w trakcie poszukiwania lewego obrońcy. Co prawda swego czasu dużo mówiło się o tym, że szeregi Nerazzurrich zasili Ashley Young. Aktualnie natomiast wysoko stoją akcje zawodnika Giallorossich w osobie Spinazzoli.

Jeśli Inter osiągnie porozumienie ws. pozyskania obrońcy rzymian, to niewykluczone, że zostanie zamknięty temat transferu piłkarza Manchesteru United.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

BOYSSAN | 14.01.2020 10:06

Wymiana korzystna dla obu stron. Politano w Interze nie gra nic , Spinazzola jako lewy wahadłowy do rotacji z Biraghim byłby ok. Pytanie jak z jego zdrowiem :)

Outlander | 14.01.2020 13:26


Taka zmiana w sam raz dla obydwu klubów. Jak napisał kolega wyżej. Spinna przy Conte może wskoczyć na wyższy poziom, zaś Politano jest mu niepotrzebny.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy