REKLAMA
REKLAMA

Tuchel: Nic nowego w sprawie Cavaniego

dodał: sobmar  |  źródło: BBC  |  24.01.2020 01:11
Tuchel: Nic nowego w sprawie Cavaniego

Edinson Cavani  |  fot. Foto Olimpik

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Trener Paris Saint-Germain Thomas Tuchel twierdzi, że klub szanuje Edinsona Cavaniego. Reprezentant Urugwaju jest ostatnio łączony z Chelsea i Atletico, i poprosił o zgodę na transfer.

32-letni piłkarz nie zagrał w półfinale Pucharu Ligi Francuskiej przeciwko Reims (3:0), według Tuchela, z powodu problemów z pachwiną. Jego ojciec oskarżył PSG o niesprawiedliwe traktowanie syna, ale szkoleniowiec PSG temu zaprzecza i podkreślił, że nie ma na razie nowych wieści w sprawie przyszłości tego zawodnika.s

- Szkoda, że nie mógł być tutaj z nami, odczuwał dyskomfort w pachwinie. Nie mamy żadnych nowych wieści w jego sprawie - powiedział Tuchel.

Cavani, którego kontrakt wygasa latem, rozegrał do tej pory w barwach paryżan 292 spotkania, w których strzelił 198 bramek.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

CFC_2018 | 24.01.2020 10:22

Bardzo dobry piłkarz ale... jak w przypadku Torres'a... o kilka lat za późno ;-) Jak chce na ławkę i powalczyć ewentualnie o skład to OK a jak chce mieć z góry plac to żegnam ;-)transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy