Nice lepsze od Lyonu

Ligue 1
Na zdjęciu: Ligue 1

Gracze Nice wygrali z Lyonem 2:1. Obie bramki dla zwycięskiej ekipy zdobył Dolberg.

Co działo się w tym spotkaniu? W 22. minucie z boiska zmuszony był zejść Marcal, który otrzymał czerwoną kartkę. Kilkanaście minut potem gospodarze to wykorzystali i wyszli na prowadzenie po trafieniu Dolberga.

Goście doprowadzili do wyrównania w 45. minucie. Wówczas na listę strzelców wpisał się Ekambi. W końcówce siły na placu gry się wyrównały. Czerwony kartonik zobaczył bowiem również Ounas.

W 64. minucie gospodarze objęli prowadzenie. Dolberg skorzystał z dokładnego podania od swojego kolegi i zdobył drugiego gola dla ekipy z Nicei.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i gospodarze zanotowali komplet oczek.

Nice – Lyon 2:1 (1:1)

1:0 Dolberg 33′
1:1 Ekambi 45′
2:1 Dolberg 64′