REKLAMA
REKLAMA

Eriksen: Akceptacja oferty Interu nie była trudna

dodał: Bartas98  |  źródło: Football Italia  |  05.02.2020 15:30
Eriksen: Akceptacja oferty Interu nie była trudna

Christian Eriksen  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Christian Eriksen przyznał, że zmiana klubu nie była dla niego trudnym wyborem. Zawodnik przyznaje, że chciał spróbować czegoś nowego w innym kraju niż Anglia.

- Szukałem nowego wyzwania. Pozostanie w Premier League byłoby zbyt proste. Oczywiście dalsza gra w Tottenhamie także byłaby jakimś rozwiązaniem, niemniej postanowiłem rozpocząć nowy etap w karierze, dlatego zdecydowałem się na inny ruch - zdradził Duńczyk.

- Mam jeszcze problemy z nauką języka włoskiego, na szczęście pomaga mi uniwersalność angielskiego. Przyznaję, że nie potrafię zrozumieć wszystkiego po włosku. Proces adaptacji przebiega w określony sposób, ponieważ do klubu trafiło wielu piłkarzy w jednym oknie transferowym. Trudno mi jednoznacznie powiedzieć, czy to pomaga czy też stwarza pewne trudności - powiedział Eriksen.

Eriksen nie ukrywa, że czeka na najbliższe starcie ze Zlatanem Ibrahimovicem. Pytany przez włoskich dziennikarzy przyznał, że starcie z innym piłkarzem ze Skandynawii będzie dla niego czymś bardzo ciekawym.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

gk87 | 05.02.2020 19:28

Flash87@czytałeś cały wywiad na devilpage? Dziękuję dobranoc

Flash87 | 05.02.2020 23:02

Weź błaźnie nie ośmieszaj się dalej... jasno można tam wyczytać że Eriksen chciał wyzwania i nie chciał dłużej siedzieć w Anglii, United z nim rozmawiało ale nie złożyli oferty bo ten wolał opuścić Anglię wiec nie rozumiem twojej podniety? Co za dzban...

gk87 | 06.02.2020 14:22

Błazen czy dzban to możesz mówić do swoich bliskich nie do mnie, ja Cię nie obrażam.Pisales,że MU interesuje się setką zawodników(głównie przypisywanych przez media) ale to nie znaczy,że były jakieś kontakty.Jak widać były i to nie niejednokrotnie.

Flash87 | 06.02.2020 19:28

Czego ty nie zrozumiałeś w moim komentarzu? Kontakt był oferta nie! Rozumiesz???transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
08.08 14:47
07.08 20:59