Skromna wygrana Marsylii, gol Payeta

Dimitri Payet

Olympique Marsylia zgodnie z planem zainkasowała trzy punkty w sobotnim spotkaniu z ostatnim w tabeli Toulouse FC. Spotkanie na Stade Velodrome zakończyło się skromną wygraną 1:0 gospodarzy, którzy dzięki temu umocnili się na drugim miejscu w tabeli.

Pierwsza połowa spotkania przebiegała pod dyktando podopiecznych Villasa-Boasa. Mimo ofensywnej gry na tablicy wyników wciąż utrzymywał się bezbramkowy remis.

Gol dla Marsylii był tylko kwestią czasu. Do siatki w 51. minucie trafił Payet, który dał prowadzenie drużynie z południowej Francji.

Wynik ostatecznie nie uległ zmianie, a gospodarze odnieśli kolejne zwycięstwo na swoim terenie. Marsylia umacnia się na pozycji wicelidera z ilością 49. punktów.

Olympique Marsylia – Toulouse FC 1:0 (0:0)