REKLAMA
REKLAMA

Tamas nowym obrońcą Śląska

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Śląsk Wrocław  |  14.02.2020 18:57
Tamas nowym obrońcą Śląska

Mark Tamas  |  fot. Krystyna Pączkowska / Slaskwroclaw.pl

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Drużynę Śląska Wrocław wzmocnił Mark Tamas. Węgierski obrońca podpisał z wrocławskim klubem kontrakt do 30 czerwca 2020 roku, w którym zawarto także opcję przedłużenia go o dwa sezony.

Przez ostatnie cztery i pół roku Tamas występował w DVTK, obecnie siódmej drużynie węgierskiej ekstraklasy. Rozegrał dla tego klubu 129 meczów, w których zdobył 5 bramek. Pełnił także funkcję kapitana zespołu. Wcześniej reprezentował barwy Videotonu i Puskas Akademia.

- Kontuzje naszych obrońców w okresie przygotowawczym sprawiły, że uznaliśmy za konieczne poszukiwanie wzmocnień formacji defensywnej. Natomiast bardzo ważne było dla nas, aby zawodnik, który trafi do Śląska, spełniał określone warunki. Potrzebowaliśmy gracza będącego w rytmie meczowym, który jest lewonożny i gotowy, by od razu rozpocząć walkę o miejsce w składzie. Jesteśmy przekonani, że Mark pomoże drużynie w kluczowej części sezonu - podkreśla Dariusz Sztylka, dyrektor sportowy WKS-u.

Mierzący 192 cm wzrostu piłkarz może z powodzeniem grać zarówno na pozycji stopera, jak i na lewej stronie defensywy. 27-latek w przeszłości był młodzieżowym reprezentantem Węgier. - Śląsk jest w Polsce wielkim klubem, dlatego czuję się bardzo szczęśliwy, że tu trafiłem. Jestem w pełni gotowy do gry i już nie mogę doczekać się pierwszego meczu na tym pięknym stadionie - mówi Mark Tamas po podpisaniu umowy z wrocławskim klubem.

Węgierski obrońca będzie występował w Śląsku z numerem "15" na koszulce.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco