REKLAMA
REKLAMA

Willian niechętny na rozstanie z Chelsea

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: The Independent  |  15.02.2020 09:47
Willian niechętny na rozstanie z Chelsea

Willian  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
W związku z tym, że szeregi Chelsea FC latem zasili Hakim Ziyech coraz bardziej prawdopodobne wydaje się, że w ekipie z zachodniego Londynu może zabraknąć miejsca dla Williana, któremu z końcem czerwca wygasa umowa z The Blues. Według informacji The Independent brazylijski zawodnik nie myśli jednak o zmianie barw klubowych.

Willian jest zdeterminowany, aby niezmiennie grać w Chelsea. Kłopot w tym, że zawodnik nie potrafi dojść do porozumienia z władzami klubu w sprawie długości nowej umowy. Przedstawiciele Chelsea są skłonni zaproponować roczny kontrakt, gdy reprezentant Brazylii oczekuje dłuższej umowy.

W związku z tym, że Willianowi kończy się kontrakt z klubem Premier League, to w mediach można było znaleźć różne materiały na temat zainteresowania zawodnikiem ze strony innych ekip. Jeśli wierzyć informacjom środków masowego przekazu, to 31-latek znajduje się na celowniku FC Barcelony i Juventusu FC.

Willian trafił do ekipy ze Stamford Bridge siedem lat temu z Anży Machaczkały, kosztując 32 miliony funtów. W stołęcznej drużynie zawodnik zaliczył 323 występy, notując w nich 57 trafień i 58 asyst.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy