REKLAMA
REKLAMA

Gazidis: Milan potrzebuje cierpliwości

dodał: maaarcin  |  źródło: ASInfo  |  22.02.2020 11:57
Gazidis: Milan potrzebuje cierpliwości

Radość piłkarzy AC Milanu  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
AC Milan od kilku lat ma sporo problemów i nie potrafi wrócić na najwyższy poziom, który w przeszłości prezentował. Ivan Gazidis, dyrektor wykonawczy Rossonerich, powiedział, że do tego potrzeba oddania i cierpliwości.

- Aby Milan był nowoczesny, to musi walczyć na najwyższym poziomie we Włoszech i w Europie, a w przyszłości grać także na jednym z najwspanialszych stadionów na świecie, z jasną filozofią do osiągnięcia sukcesu na boisku - powiedział Gazidis w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

- Milan to jest jeden z największych klubów na świecie. Wszyscy jednak wiemy, że kilka poprzednich lat było trudnych - dodał.

- Były ogromne porażki. Od kiedy klub przejął Elliot, to staliśmy się jednym z tych klubów, który zainwestował najwięcej na świecie. Musimy jednak uważać, bo są przepisy Finansowego Fair Play. Zdajemy sobie sprawę, że to jest bardzo ważne. Trzeba działać przejrzyście - podkreślił.

- Nie chcemy już nigdy więcej być wykluczeni z europejskich rozgrywek. Musimy poradzić sobie z wyzwaniem, aby wrócić na szczyt. Wiemy, że musimy robić to krok po kroku, nawet jeśli w trakcie tej drogi popełniamy błędy. Nie ma marzeń, które są niemożliwe do zrealizowania. Jednak do ich realizacji potrzebna jest praca, oddanie oraz cierpliwość - podkreślił.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco