REKLAMA
REKLAMA

Willian znów trafi pod skrzydła Mourinho?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Daily Star  |  25.02.2020 10:08
Willian znów trafi pod skrzydła Mourinho?

Willian  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Ciekawa informacja pojawiła się dzisiaj na łamach Daily Star, którego zdaniem Tottenham Hotspur ma plan, aby pozyskać Williana z Chelsea FC. Zwolennikiem transferu Brazylijczyka do ekipy ze Stamford Bridge jest przede wszystkim menedżer The Spurs.

31-latkowi wraz z końcem czerwca tego roku wygasa umowa z klubem z zachodniego Londynu. Nie dziwi zatem, że coraz więcej ekip wyraża chęć pozyskania piłkarza. Wcześniej słychać było głosy, że Williana chce Juventus FC, który ma doświadczenie w pozyskiwaniu zawodników na zasadzie wolnych transferów.

Odnotujmy natomiast, że rozmowy brazylijskiego piłkarza z działaczami The Blues w sprawie nowej umowy utkwiły w martwym punkcie.. Nie zmienia to jednak faktu, że Willian cały czas jest kluczową postacią w drużynie Franka Lamparda. W tym sezonie zawodniki wystąpił łącznie w 26 meczach ligowych, notując cztery trafienia i cztery asysty.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Czupryn1994 | 25.02.2020 10:16

Jeśli to prawda, to jest doskonały moment żeby pożegnać Williana. Podziękować mu za wszystko co zrobił i dać szansę młodym chłopakom. To samo tyczy się Pedro.

CFC_2018 | 25.02.2020 18:30

Trochę trudno w to uwierzyć... kibice Spurs chyba by na niego gwizdali ;-) Jeśli to prawda oczywiście co stało się kilka lat temu... ;-0transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy