REKLAMA
REKLAMA

Bielsa rozstanie się z Leeds w przypadku braku awansu?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Daily Express  |  08.03.2020 10:44
Bielsa rozstanie się z Leeds w przypadku braku awansu?

Marcelo Bielsa  |  fot. Paweł Kot

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Daily Express podaje na swoich łamach, że jeśli Leeds United w tym sezonie nie wywalczy awansu do Premier League, to latem z klubem pożegna się Marcelo Bielsa. Argentyńczyk pracuje w angielskiej ekipie od czerwca 2018 roku.

Przypomnijmy, że ekipa z Elland Road w sobotnie popołudnie pokonała 2:0 Huddersfield Town. W szeregach Pawi do 83 minuty grał Mateusz Klich.

Leeds po rozegraniu 37 spotkań plasuje się na pierwszej pozycji w tabeli The Champioship, legitymując się dorobkiem 71 punktów. Podopieczni Bielsy o jeden punkt wyprzedzają West Browmich Albion.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

redsik | 08.03.2020 12:22

Będzie awans ! czuję to po korzeniu, Leeds juz grał w barażach i nigdy ich nie przeszli, zawsze odpadali, wiedzą czym pachnie 3 miejsce w Championship, myślę że wyciągneli wnioski z tak surowej lekcji i nie dadzą już sobie odebrać miejsca w top2 :D

redsik | 08.03.2020 12:25

swoją drogą Leeds pod lejcami Bielsy może być okropnie wymagającym przeciwnikiem dla śmietanki Premier League, każdy kto ogląda Championship przyzna mi rację że pomijając ostatków zeszłego sezonu to Leeds od praktycznie 2 lat jest produktem Premier League, to drużyna, na której kluby z czołówki za rok będą rwać włosy z głów niczym na Sheffield obecnie.

propu31 | 09.03.2020 12:50

Oj tam, oj tam....Przecież Leeds ślicznie wyprzedził West Browm, dwa mecze z rzędu ślicznie. Fajnie wykorzystuje potencjał zawodników, w tym Klicha, czego nie może dojrzeć Brzęczek np....Bielsa po awansie będzie miał teren do sprawdzenia się i wypromowania na Wyspach. A Pawie już dawno są gotowe na PL, ale w tym sezonie pokazują doświadczeniem, że to ten czas. W TOP2 skończą na pewno.  transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
21.10 09:31