Genoa wygrywa w Mediolanie!

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: SerieA.pl  |  08.03.2020 17:00

Stefano Pioli  |  fot. Grzegorz Wajda

Piłkarze wracają na boiska!
Duży zawód swoim kibicom sprawili w niedzielne popołudnie piłkarze Milanu, którzy na pustym San Siro przegrali 1:2 z walczącą o utrzymanie Genoą.

Genoa na prowadzenie wyszła już w siódmej minucie spotkania. Z piłką w pole karne z prawej strony wbiegł Antonio Sarabia, a następnie wyłożył ją przed bramkę Goranovi Pandevovi. Macedończyk spokojnie trafił do siatki z trzech metrów.

Milan nie potrafił odpowiedzieć, tymczasem Genoa cztery minuty przed przerwą zdobyła drugiego gola. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, futbolówka trafiła do zamykającego akcję Francesco Cassaty, który pokonał bezradnego Begovicia.

W drugiej połowie Rossonerim udało zdobyć się tylko jednego gola. W podbramkowym zamieszaniu po rzucie rożnym, piłka trafiła pod nogi Zlatana Ibrahimovicia, który uderzeniem z pięciu metrów nie dał szans bramkarzowi. Był to jednak wszystko na co było stać Milan w tym spotkaniu.

W zespole gości od 62. minuty na boisku przebywał Filip Jagiełło.

AC Milan - FC Genoa 1:2 (0:2)