REKLAMA
REKLAMA

Barnes: Musimy być otwarci na wszystkie opcje

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: BBC  |  24.03.2020 10:48
Barnes: Musimy być otwarci na wszystkie opcje

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Piłka nożna w Europie cały czas stoi w miejscu. W kontekście Premier League warto zaznaczyć, że rozgrywki zostały zawieszone do 30 kwietnia. Coraz bardziej realny wydaje się jednak scenariusz, że spotkania w Anglii będą musiały zostać rozegrane bez udziału publiczności.

- W idealnym świecie chcielibyśmy grać przy wypełnionych fanami trybunach. Na dzisiaj jednak nie ma opcji, aby mecze odbyły się w takiej scenerii - mówił dyrektor Stowarzyszenia Zawodowych Piłkarzy w osobie Bobby'ego Barnesa.

- Piłkarze muszą być świadomi, że obecnie nie jesteśmy w idealnym świecie. Praktycznie codziennie rozmawiam z nimi na ten temat - kontynuował 57-latek.

- Zawodnicy nie są przekonani do gry przy zamkniętych trybunach. W piłce nożnej kibice są bardzo ważni. Z drugiej strony piłkarze, szczególnie ci grający na najwyższym poziomie, mają pieniądze dzięki dochodom z telewizji, poza tym mają kontrakty, które muszę być przestrzegane - zaznaczył Barnes.

- Abyśmy mogli chronić bezpieczeństwo finansowe piłkarzy, to gra przy zamkniętych trybunach jest dzisiaj naszą jedyną alternatywą, którą możemy brać pod uwagę przy temacie wznowienia rozgrywek - powiedział były piłkarzy między innymi West Hamu United, czy AFC Bournemouth.

- Jeśli mamy zakończyć sezon w odpowiednim czasie, abyśmy mogli rozważyć rozpoczęcie kolejnej kampanii, musimy być otwarci na wszystkie opcje - zakończył Barnes.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco