REKLAMA
REKLAMA

Trener Independiente ma nadzieję na powrót Aguero

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  01.04.2020 09:18
Trener Independiente ma nadzieję na powrót Aguero

Sergio Aguero  |  fot. Razvan Pasarica/SPORTPICTURES

Liga niemiecka wróciła do gry!
Pierwszy trener Club Atletico Independiente w osobie Lucasa Pusineriego zakomunikował ostatnio w wywiadzie z InfiernoRojo, że ma nadzieję na to, że Sergio Aguero pewnego dnia zdecyduje się na powrót do klubu. Przypomnijmy, że Argentyńczyk bronił barw ekipy z Ameryki Południowej w latach 1997-2006.

Aguero przeszedł przez szereg grup młodzieżowych w Independiente, zanim trafił do Atletico Madryt w lipcu 2006 roku. Pięć lat później 31-latek zasilił szeregi Man City, którego barwy reprezentuje do dzisiaj.

Jego były kolega z drużyny w postaci Pusineriego, który jest obecnie odpowiedzialny za wyniki teamu  ze stolicy Argentyny, chciałby natomiast, aby do klubu wrócili Aguero oraz pomocnik AC Milanu Lucas Biglia.

- Z Sergio Aguero i Lucasem Biglią mam bardzo dobre relacje - mówił 43-latek.

- Byliśmy kiedyś w jednym zespole. Mam duży szacunek do ich umiejętności i tego, co udało im się osiągnąć w reprezentacji Argentyny i w Europie - kontynuował Pusineri.

- Gdyby była taka możliwości, to jasne, że chciałbym mieć obu w składzie swojej drużyny. Mam nadzieję, że kiedyś tak się stanie - skwitował trener.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco