REKLAMA
REKLAMA

Newcastle sprowadzi Koulibaly'ego?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  06.05.2020 17:20
Newcastle sprowadzi Koulibalyego?

Kalidou Koulibaly  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Kalidou Koulibaly w przyszłym sezonie zagra w Newcastle United? Przenosiny obrońcy Napoli do Premier League mogą być stać się faktem, jeżeli sfinalizowane zostanie przejęcie Srok przez nowych właścicieli - informuje Sky Sports.

Obecny właściciel klubu Mike Ashley zgodził się na sprzedaż Newcastle za 300 milionów funtów konsorcjum, które jest wspierane przez państwowy fundusz Arabii Saudyjskiej. Transakcja musi zostać jednak jeszcze zatwierdzona przez Premier League.

80 milionów euro za Koulibaly'ego?


Newcastle już teraz przygotowuje się do transferowej ofensywy, która ma być możliwa dzięki pokaźnemu zastrzykowi finansowemu od nowych właścicieli. Jak informuje Sky Sports, jednym z transferowych celów Newcastle jest obrońca Napoli Kalidou Koulibaly.

Senegalczyk od dłuższego czasu jest łączony z opuszczeniem włoskiego zespołu, ale do tej pory żaden z zainteresowanych klubów nie był w stanie spełnić żądań finansowych Napoli. Aktualnie Koulibaly jest wyceniany na 80 milionów euro, a kwota ta ma być w zasięgu nowych właścicieli Newcastle.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

redsik | 06.05.2020 17:52

fajnie byłoby go zobaczyć w Premier League, choć moim marzeniem jest zobaczyć go w sercu defensywy z VVD to jednak wątpię żeby LFC pozwolił sobie na taki wydatek, podejrzewam że priorytetem będzie Werner

Bonylad | 06.05.2020 23:10

Niech najpierw PL da zielone światło na przejęcie klubu.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
21.10 09:31