REKLAMA
REKLAMA

Giroud i Willian zostaną w Chelsea do końca sezonu?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  16.05.2020 15:51
Giroud i Willian zostaną w Chelsea do końca sezonu?

Willian  |  fot. Vladimir Astapkovich / Sputnik/ Hepta / Sport

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Menedżer Chelsea Frank Lampard ma nadzieję, że Willian i Olivier Giroud pozostaną w klubie do końca obecnego sezonu, choć ich kontrakty wygasają z końcem czerwca.

Przedstawiciele Chelsea będą rozmawiać z Brazylijczykiem i Francuzem w sprawie krótkoterminowego przedłużenia ich kontraktów, co umożliwiłoby dokończenie przez nich obecnego sezonu na Stamford Bridge.

Lampard: Liczymy, że zostaną z nami


- Nadal nie jest pewne, czy i kiedy rozgrywki zostaną wznowione. Mamy ważnych zawodników z wygasającymi umowami, więc jest to coś, na co oczywiście patrzę bardzo uważnie - powiedział Frank Lampard w rozmowie ze Sky Sports.

- Ci, których umowy wygasają, świetnie służyli klubowi. Oczywiście będą troszczyć się o siebie, o to, jak wyglądają teraz treningi i będą musieli upewnić się, że wszystko jest w porządku. To jest coś, czemu będziemy musieli się przyjrzeć. Miejmy nadzieję, że uda nam się to załatwić, aby mogli zostać z nami. Chciałbym, aby zespół wyglądał tak, jak przez cały sezon, ale będziemy musieli zobaczyć, jak to się potoczy - dodał menedżer Chelsea.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy