REKLAMA
REKLAMA

Coutinho wróci do Premier League?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: The Mirror  |  17.05.2020 09:18
Coutinho wróci do Premier League?

Philippe Coutinho  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Były reprezentant Anglii w osobie Owena Hargreavesa przekonuje, że Philippe Coutinho wciąż może być cennym wzmocnieniem dla klubów Premier League. 39-latek urodzony w Calgary twierdzi, że takie ekipy jak Chelsea FC, Manchester United, czy nawet Liverpool FC wciąż mogłyby mieć wiele pożytku z brazylijskiego piłkarza.

Hargreaves przekonywał w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów, że Coutinho może być dla klubów Premier League cały czas ciekawym wzmocnieniem. Przypomnijmy, że Brazylijczyk aktualnie broni barw Bayernu Monachium, do którego został wypożyczony z FC Barcelony.

- Uwielbiam jego grę. To jeden z moich ulubionych piłkarzy. Ostatnio przeżywa trudniejszy czas, co ma miejsce od momentu, gdy rozstał się z The Reds - mówił Anglik w rozmowie z The Mirror.

- Barcelona nie wykorzystała możliwości zawodnika, to samo tyczy się Bayernu. W każdym razie to wciąż zawodnik, który może być ciekawym wzmocnieniem dla każdego zespołu - zaznaczył Hargreaves.

Reprezentant Brazylii znów trafi do Premier League?


- Chciałbym zobaczyć go z powrotem w Premier League. Wiele ekip z Coutinho stałyby się mocniejsze - kontynuował 42-krotny reprezentant Anglii.

- Przypuszczam, że tylko kluby z Premier League są na dzisiaj w stanie pozyskać takiego zawodnika. Szczerze, gdy Coutinho grał jeszcze w Anglii, to każdy marzył o takim piłkarzu w swoim składzie - przekonywał Hargreaves.

- Krąży wiele plotek na temat Chelsea, nawet Man United. Gdybym był dyrektorem sportowym którejś z ekip, z pewnością miałbym Coutinho na swojej liście życzeń - uzupełnił Anglik.

Dodajmy, że ofensywnie usposobiony zawodnik ma kontrakt ważny z Dumą Katalonii do 2023 roku. Coutinho w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił w 32 meczach, notując w nich dziewięć trafień i osiem asyst.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco