REKLAMA
REKLAMA

Prezydent Napoli stawia ultimatum Mertensowi

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: La Gazzetta dello Sport  |  18.05.2020 10:36
Prezydent Napoli stawia ultimatum Mertensowi

Dries Mertens  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Prezydent Napoli Aurelio De Laurentiis miał postawić Driesowi Mertensowi ultimatum. Reprezentant Belgii ma w ciągu tygodnia podjąć decyzję w sprawie przedłużenia kontraktu z klubem - informuje La Gazzetta dello Sport.

Przyszłość Mertensa od dłuższego czasu jest tematem intensywnych spekulacji, głównie z powodu wygasającego z końcem czerwca kontraktu z Napoli. Władze klubu z Neapolu chcą zatrzymać 33-latka w zespole i zaproponowali mu przedłużenie umowy, ale sam piłkarz na razie zwleka z podjęciem ostatecznej decyzji.

Nie jest również tajemnicą, że reprezentant Belgii jest kuszony przez kilka innych klubów, ale najczęściej mówi się o jego możliwych przenosinach do Interu Mediolan, który miał przedstawić mu bardzo konkretną propozycję.

De Laurentiis traci cierpliwość


La Gazzetta dello Sport informuje natomiast, że prezydent Napoli Aurelio De Laurentiis traci w tej sprawie cierpliwość i miał postawić Mertensowi ultimatum w postaci konieczności podjęcia decyzji w sprawie przyszłości w ciągu najbliższego tygodnia. Jeżeli Belg zdecyduje się na odejście z klubu, władze Napoli będą miały czas na znalezienie jego następcy.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

21.10 09:31