REKLAMA
REKLAMA

Zieliński coraz bliżej nowego kontraktu z Napoli

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Corriere dello Sport  |  18.05.2020 12:14
Zieliński coraz bliżej nowego kontraktu z Napoli

Piotr Zieliński  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Piotr Zieliński jest coraz bliżej podpisania nowego kontraktu z Napoli. We włoskich mediach pojawiają się kolejne szczegóły umowy, którą obie strony miałyby wkrótce zawrzeć.

Rozmowy w sprawie nowego kontraktu reprezentanta Polski z włoskim klubem trwają od dłuższego czasu. Do uzgodnienia było kilka kwestii, ale obie strony są coraz bliżej porozumienia i wszystko wskazuje na to, że Zieliński wkrótce złoży podpis pod nową umową z Napoli.

Obecny kontrakt polskiego pomocnika wygasa w czerwcu 2021 roku. Jak informuje Corriere dello Sport, Napoli chciałby podpisać z Zielińskim kontrakt do 2025 roku, podczas gdy reprezentanci Polaka optują za umową do 2024 roku. Niewykluczone, że konsensus w tej sprawie zostanie uzyskany podczas podpisanie kontraktu do 2024 roku z opcją jego przedłużenia o 12 miesięcy.

Duża podwyżka dla Zielińskiego


Corriere dello Sport informuje również o związaną z podpisaniem nowej umowy podwyżką wynagrodzenia dla Zielińskiego, który obecnie zarabia w Nepoli 1,8 miliona euro. Nowy kontrakt ma zakładać zarobki w wysokości 2,5 miliona euro rocznie, które miałyby z każdym rokiem rosnąć, aż do progu 3 milionów euro, a nawet więcej.

Wcześniej we włoskich mediach można było znaleźć informacje, że w nowej umowie ma znaleźć się klauzula odstępnego w wysokości 100 milionów euro.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

21.10 09:31