REKLAMA
REKLAMA

Havertz nie myśli o transferze

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Kicker  |  23.05.2020 19:36
Havertz nie myśli o transferze

Bundesliga

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Kai Havertz po raz kolejny poprowadził drużynę Bayeru Leverkusen do zwycięstwa. Dwoma zdobytymi bramkami przyczynił się do pokonania 3:1 Borussii M'Gladbach w wyjazdowym meczu 27. kolejki Bundesligi. Po zakończeniu spotkania, w rozmowie ze Sky, był między innymi pytany o ewentualny transfer po zakończeniu sezonu.

- To było bardzo ważne spotkanie i musieliśmy zakończyć je pomyślnie dla nas. Mieliśmy mecz pod kontrolą i dobrze utrzymywaliśmy się przy piłce. Po przerwie pozwoliliśmy rywalom na stworzenie jednej lub dwóch sytuacji, ale Borussia to dobra drużyna. Ostatecznie jednak to my wypracowaliśmy wiele okazji i rozstrzygnęliśmy mecz w drugiej połowie - powiedział Havertz, cytowany przez Kicker.

Havertz odejdzie latem?


Utalentowany reprezentant Niemiec, który w drugim ligowym spotkaniu z rzędu zdobył dwie bramki, jest w ostatnim czasie mocno łączony ze zmianą klubu. Sam nie chce jednak rozmawiać o przyszłości.

- Nie lubię tego komentować, ale oczywiście jest wiele spekulacji. Na razie skupiam się na tym sezonie, a później zobaczymy. Jestem bardzo wdzięczny Leverkusen i nie chcę tego ukrywać - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
03.08 11:28
03.08 10:37