REKLAMA
REKLAMA

Zaniolo na radarze The Reds

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Il Sussidiario  |  04.06.2020 14:47
Zaniolo na radarze The Reds

Kibice Liverpoolu  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Nicolo Zaniolo to jeden z najbardziej obiecujących włoskich piłkarzy w ostatnim czasie. 20-latek co prawda aktualnie leczy kontuzję zerwania więzadeł krzyżowych. W każdym razie chętnych na piłkarza nie brakuje. Najnowsze doniesienia wskazują, że pomocnika AS Romy chce pozyskać jeden z klubów Premier League.

Il Sussidiario podaje, że Zaniolo znajduje się na celowniku Liverpoolu FC. Warto jednak podkreślić, że decydenci The Reds nie są jedynymi w Anglii, którzy chcieliby pozyskać zawodnika. Wcześniej zainteresowanie piłkarzem wyrażały takie kluby jak Manchester United, czy Tottenham Hotspur.

Lider Premier League zarzuci sieci na talent z Włoch?


Zaniolo dołączył do ekipy z Wiecznego Miasta z Interu Mediolan za 4,5 miliona euro. Zawodnik był jednak częścią rozliczenia mediolańskiego klubu za Radję Nainggolana.

Urodzony w Massie piłkarz, którego powrót do gry planowany jest na początek września, w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił łącznie w 24 spotkaniach, notując w nich sześć trafień. Ponadto na koncie Zaniolo są dwie asysty. Mimo młodego wieku piłkarz ma już na swoim koncie pięć występów w reprezentacji Włoch.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
12.08 09:37
11.08 19:51