REKLAMA
REKLAMA

Havertz chętny na przeprowadzkę do Anglii?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Manchester Evening News  |  22.02.2020 22:22
Havertz chętny na przeprowadzkę do Anglii?

Kibice Manchesteru United  |  fot. SPORT PICTURES

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Kai Havertz jest jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników z Bundesligi. Tymczasem dziennik Manchester Evening News sugeruje, że niemiecki piłkarz jest otwarty, aby spróbować swoich sił w Anglii. Czerwone Diabły są jednym z kilku klubów Premier League, chcących pozyskać piłkarza.

Havertz przez wielu jest postrzegany za największy talent za naszą zachodnią granicą. Syn policjanta i prawniczki szczególnie po koronapauzie przykuł uwagę wielu mediów na swoją osobę, notując pięć trafień w czterech meczach. Dodajmy, że Havertz łącznie w trakcie kampanii 2019/2020 zdobył 15 bramek.

Niemiecki diament następcą mistrza świata z 2018 roku?


Siedmiokrotny reprezentant Niemiec do Bayeru dołączył w 2010 roku z Alemannii Aachen. Tymczasem do pierwszej drużyny Aptekarzy zawodnik trafił lipcu w 2016 roku, a już trzy miesiące później zadebiutował w starciu przeciwko Werderowi Brema, spędzając na placu gry siedem minut.

Wierząc najnowszym doniesieniom angielskich dziennikarzy, Havertz jest otwarty na transfer do Man Utd, gdzie mógłby zastąpić Paula Pogbę, który latem najpewniej rozstanie się z ekipą z Old Trafford.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
08.08 14:47
07.08 20:59