Liverpool gromi Blackburn w sparingu

Sadio Mane

Przygotowujący się do wznowienia rozgrywek Premier League Liverpool, w czwartek rozegrał na Anfield Road sparingowe spotkanie z Blackburn Rovers. Podopieczni Jürgena Klopp nie dali żadnych szans rywalom.

The Reds od początku spotkania zdominowali swojego przeciwnika i na przerwę schodzili z trzybramkowym prowadzeniem. Do bramki Blackburn trafiali kolejno Sadio Mane, Naby Keita i Takumi Minamino.

W drugiej połowie Liverpool zdobył kolejne trzy gole. Tym razem na listę strzelców wpisywali się Joel Matip, Ki-Jan Hoever i Leighton Clarkson. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wygraną gospodarzy 6:0.

Liverpool pierwsze ligowe spotkanie po przerwie rozegra 21 czerwca. W derbowym meczu na Goodison Park zmierzy się z Evertonem.