REKLAMA
REKLAMA

Praszelik na testach medycznych w Śląsku Wrocław

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Śląsk Wrocław  |  06.07.2020 16:24
Praszelik na testach medycznych w Śląsku Wrocław

Mateusz Praszelik  |  fot. Śląsk Wrocław

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Pomocnik Mateusz Praszelik przechodzi obecnie testy medyczne w Śląsku Wrocław. Jeśli zakończą się one pozytywnie, to 19-latek zostanie nowym zawodnikiem WKS-u. W sezonie 2019/20 Mateusz Praszelik reprezentował barwy Legii Warszawa. Jego umowa z warszawskim klubem wygasała 30 czerwca.

Pochodzący z Raciborza piłkarz w 2014 roku trafił do Legii Warszawa. Występuje na pozycji ofensywnego środkowego pomocnika. W obecnych rozgrywkach pięciokrotnie pojawiał się na boiskach PKO Ekstraklasy. Praszelik to również etatowy młodzieżowy reprezentant kraju. Ma na swoim koncie występy w reprezentacjach Polski od U-15 do U-20.

Od poniedziałkowego poranka Mateusz Praszelik przechodzi testy medyczne w Szpitalu Specjalistycznym EuroMediCare (Grupa EMC) przy ul. Pilczyckiej. We wrocławskiej klinice czeka go pełen zakres specjalistycznych badań, począwszy od diagnostyki krwi, ciśnienia czy EKG, po konsultację kardiologiczną i ortopedyczną, przy użyciu nowoczesnych technologii.

- Badania prowadzimy w niedawno przebudowanej pracowni rezonansu magnetycznego, wyposażonej w najnowszy aparat rezonansu Siemens MAGNETOM Altea, z magnesem 1,5 T o średnicy 70 centymetrów. Aparat naszpikowany jest nowinkami technologicznymi, dzięki czemu badanie stawów kolanowych trwa o wiele krócej niż zwykle - wyjaśnia Krzysztof Paśko, Dyrektor ds. Medycznych EuroMediCare.

Jeśli testy medyczne zawodnika wypadną pomyślnie, to w najbliższych dniach podpisze on kontrakt z wrocławskim klubem.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
28.09 19:13
28.09 18:53