REKLAMA
REKLAMA

Sarri obawia się Milanu: Jest w świetnej formie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  06.07.2020 17:40
Sarri obawia się Milanu: Jest w świetnej formie

Maurizio Sarri  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Trener Juventusu Maurizio Sarri przestrzega swoją drużynę przed rozluźnieniem, które może być spowodowane sporą przewagą nad drugim w tabeli Lazio. We wtorkowy wieczór Starą Damę czeka trudne spotkanie, w którym jej przeciwnikiem będzie AC Milan.

- Jutro czeka nas trudne spotkanie. Milan, który sprawił nam już problemy w tym sezonie, jest w świetnej formie fizycznej i mentalnej. Gra również na wysokim poziomie - powiedział szkoleniowiec. - W takich chwilach jak ta, aspekt mentalny jest bardzo delikatny, a błędy czekają za rogiem. Chłopcy wiedzą, że będzie to ciężki miesiąc, więc nie mogą stracić koncentracji - kontynuował.

- Nasza przewaga w tabeli nie powinna nas rozluźniać. Jesteśmy w czasie, gdy wszystkie spotkania są trudne, a zepsucie jednego z nich jest niezwykle łatwe. Skupiamy się tylko na jutrzejszym meczu. Nie patrzymy nawet na to, z kim zmierzymy się w następnej kolejności - powiedział Sarri.

Rugani i Higuain w podstawowym składzie?


We wtorkowym meczu Maurizio Sarri nie będzie mógł skorzystać między innymi z usług pauzujących za kartki Paulo Dybali i Matthijsa De Ligta.

- Nie podjąłem jeszcze żadnych decyzji. Zobaczymy, co się stanie, ale oczywistym rozwiązaniem wydają się być Rugani i Higuain. Wszyscy mówili o tym, jak szeroki mamy skład, ale teraz nie mamy zbyt wielu opcji do wyboru - powiedział szkoleniowiec Juventusu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

JuveLegia | 06.07.2020 22:26

Bardzo dobrze, że przed nami takie mecze, jak ten z Milanem, i Atalantą.
Nie można wypadać z rytmu, jeżeli chcemy awansować w LM, to musimy mieć mocnych przeciwników w Serie A, stawiających poprzeczkę wyżej.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy