REKLAMA
REKLAMA

Luis Mata piłkarzem Pogoni

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Pogoń Szczecin  |  09.07.2020 17:03
Luis Mata piłkarzem Pogoni

Piłkarze Pogoni Szczecin  |  fot. ASInfo

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Luís Carlos Machado Mata podpisał trzyletni kontrakt z Pogonią Szczecin. Lewy defensor przechodzi do ekipy z portowego miasta na zasadzie transferu definitywnego z FC Porto.

Portugalczyk urodził się 6 lipca 1997 roku. Jest wychowankiem Smoków. W swojej karierze rozegrał 79 spotkań w Liga Pro (drugi poziom rozgrywkowy w Portugalii). Większość tych gier zagrał w barwach FC Porto B, a część na wypożyczeniu w Portimonense SC. Na zasadzie wypożyczenia grał też przez pół roku w hiszpańskim klubie FC Cartagena (trzeci poziom rozgrywkowy w Hiszpanii).

Mata jest byłym juniorskim reprezentantem Portugalii. Otrzymywał powołania do każdego z roczników od U-15 do U-21. Łącznie reprezentował swój kraj w 52 spotkaniach.

- Zdecydowałem się na Pogoń, bo zainteresował mnie projekt, który jest tu realizowany oraz warunki jakie są tworzone – mówi nowy zawodnik Pogoni Szczecin, Luis Mata. - Miałem kilka innych ofert, ale chciałem trafić do takiego klubu, który jest w stanie pomóc mi i ja jestem w stanie pomóc mu. Chciałbym nabierać tu piłkarskiej wartości i osiągać dobre rezultaty - mówi obrońca.

W Pogoni Szczecin zagra z numerem 97. Do zespołu dołączy wraz z rozpoczęciem przygotowań do sezonu 2020/2021.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
28.09 19:13
28.09 18:53