REKLAMA
REKLAMA

Hyjek nowym zawodnikiem Piasta Gliwice

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Piast Gliwice  |  09.07.2020 20:12
Hyjek nowym zawodnikiem Piasta Gliwice

Piłkarze Piasta Gliwice  |  fot. www.piast-gliwice.eu

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Nowym zawodnikiem Piasta został Javier Ajenjo Hyjek. 19-letni pomocnik podpisał kontrakt, który związał go z Niebiesko-czerwonymi do 30 czerwca 2023 roku. Ostatnim klubem młodzieżowego reprezentanta Polski było Atletico Madryt.

Urodzony w Madrycie zawodnik to młodzieżowy reprezentant Polski. W szeregach gliwiczan mający na swoim koncie siedem występów w Lidze Młodzieżowej UEFA zawodnik ma wzmocnić rywalizację w środku pola.

- Od początku Piast był konkretny i obdarzył mnie zaufaniem. Wiem, że tutaj mogę zrobić postęp jako piłkarz. To główne argumenty, które przekonały mnie do Piasta - powiedział Hyjek po podpisaniu kontraktu.

- W tamtym sezonie Piast zdobył mistrzostwo Polski, a sam klub cały czas się rozwija. Dlatego też jestem szczęśliwy, że tutaj trafiłem - dodał nowy zawodnik Niebiesko-czerwonych.

Hyjek jest wychowankiem Atletico Madryt, gdzie przeszedł przez wszystkie szczeble klubowej akademii. 19-latek wielokrotnie trenował w pierwszym zespole, ale nie zadebiutował w drużynie prowadzonej przez Diego Simeone.

- Wiem, że będzie to inne życie niż w Madrycie, ale jestem już przyzwyczajony do podróży i do tego kraju. Przychodzę do Piasta jednak po to, aby przede wszystkim grać w piłkę. Wiem, że mam tutaj odpowiednie warunki do rozwoju i będzie mi tu dobrze - przyznał 19-letni pomocnik.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
28.09 19:13
28.09 18:53