REKLAMA
REKLAMA

Demiral wrócił do treningów z drużyną

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  13.07.2020 09:55
Demiral wrócił do treningów z drużyną

Merih Demiral  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Merih Demiral wrócił do treningów w Juventusie FC po kontuzji, której doznał w styczniu. Reprezentant Turcji wcześniej pracował indywidualnie. Z kolei ostatnie oświadczenie klubu z Piemontu na temat zawodnika ujawniło, że Demiral wrócił już do zajęć z drużyną.

Turecki defensor doznał kontuzji w tym samym meczu, w którym poważnego urazu doznał Nicolo Zaniolo. Miało to miejsce 12 stycznia w starciu, w którym Juve mierzyło się z AS Romą.

Długi rozbrat z piłką


Przypomnijmy, że Demiral uszkodził więzadło krzyżowe przednie, jak i łąkotkę w lewym kolanie. Taki stan rzeczy sprawił, że Turek potrzebował więcej czasu na powrót do normalnych treningów niż Włoch.

Niewykluczone, że Demiral znajdzie się w kadrze Starej Damy już na środowe starcie z US Sassuolo. Warto zaznaczyć, że piłkarz w przeszłości bronił barw Neroverdich.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

Heniok | 13.07.2020 11:14

W końcu! Oby jego potencjał po tej kontuzji nie ostygł, bo talent ma niesamowity. Nic tylko czekać na pierwszy występ!

xxBANGxx | 13.07.2020 12:11

I to jest dobra wiadomość. Demiral w przyszłości może być TOP'em.
Oby go już omijały poważne kontuzje. Forza Juve!

BayernMunchenFA | 13.07.2020 19:01

Topem jak na serie a lub serie b(jak juve spadnie co miało miejsce w przeszłości) w europejskim futbolu mało znaczy.

funjuve | 13.07.2020 20:40

Pomijając trolla , powiem tak: czekam na Mariha Demirala, bo to jest wspaniały środkowy obrońca, nie mogę się doczekać, kiedy będzie mógł zagrać w naszych barwach biało-czarnych. Mamy bardzo dobrych stoperów, a więc Merih pewnie będzie rezerwowym, ale kiedy przyjdzie moment, że nie ma wyjścia (tak jak niedawno) i trzeba by wpuścić na boisko Ruganiego, to ja bym chciał, żeby wtedy trener miał do dyspozycji Demirala i jego wpuścił na boisko zamiast Daniele. Z całym szacunkiem dla Ruganiego, ale niech on w końcu idzie inny klub uszczęśliwiać, a nam by parę euro za niego wpadło. Merih Demiral - TAK. Daniele Rugani - NIE.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy