REKLAMA
REKLAMA

Media: Postęp w rozmowach Neymara z PSG ws. nowej umowy

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: GetFrenchFootballNews  |  17.07.2020 13:22
Media: Postęp w rozmowach Neymara z PSG ws. nowej umowy

Neymar  |  fot. Anton Denisov / Sputnik/ Hepta / Sport Pictur

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Neymar według najnowszych doniesień medialnych może zostać w szeregach Paris Saint-Germain dłużej, niż pierwotnie planowano. RMC Sport sugeruje, że sternicy klubu ze stolicy Francji prowadzą z zawodnikiem pozytywnie nastrajające rozmowy na temat nowego kontraktu.

Obecna umowa Brazylijczyka z klubem z Ligue 1 obowiązuje do końca czerwca 2022 roku. Ostatnio jednak spekulowano, że zawodnik może nie wypełnić kontraktu z PSG, gdyż chętna na odzyskanie Neymara może być FC Barcelona.

Przełom w rozmowach


Nie jest tajemnicą, że brazylijski piłkarz od dłuższego czasu prowadzi rozmowy z paryżanami na temat nowej umowy. Niemniej wygląda na to, że dopiero teraz nastąpił postęp w dialogu.

Wart zaznaczyć, że Neymar ostatnio mocno pracował nad tym, aby w dobrym stylu zakończyć sezon w Lidze Mistrzów. Wierząc doniesieniom francuskich dziennikarzy Brazylijczyk stracił 2,5 kg. Fakt ten pozwala przypuszczać, że kapitan reprezentacji Brazylii zaczął poważnie traktować swoje obowiązki.

Maszynka do strzelania goli


28-letni zawodnik od momentu, gdy trafił do PSG zaliczył w szeregach tej drużyny łącznie 80 spotkań, notując w nich 69 trafień. Dla porównania Neymar w ekipie z Katalonii wystąpił w 186 meczach, w których zdobył 105 bramek.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

21.10 09:31