REKLAMA
REKLAMA

Angulo żegna się z Górnikiem

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Górnik Zabrze  |  17.07.2020 15:47
Angulo żegna się z Górnikiem

Igor Angulo  |  fot. Dariusz Hermiersz / GornikZabrze.pl

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Jutro zabrzański Górnik rozegra swój ostatni mecz w ramach trwającej kampanii PKO Ekstraklasy, mierząc swoje siły z Zagłębiem Lubin. Spotkanie z udziałem spadkobierców 14-krotnych mistrzów Polski i Miedzowych rozegrane zostanie na Zabrze Arena. Tymczasem dzisiaj klub z Górnego Śląska poinformował, że szeregi zabrzan pożegnają: Igor Angulo, Szymon Matuszek, Kamil Zapolnik i David Kopacz.

Szczególnie informacja o rozstaniu z hiszpańskim napastnik może zaniepokoić fanów Trójkolorowych. Jest to o tyle ciekawe, że jeszcze niedawno szkoleniowiec zabrzan Marcin Brosz przekonywał, że cały czas trwają rozmowy związane z tym, aby zatrzymać Angulo na dłużej w klubie. Wygląda jednak na to, że osiągniecie porozumienia było zbyt trudnym zadaniem.

Koniec pewnej epoki z Zabrzu


Przypomnijmy, że hiszpański napastnik to nie tylko król strzelców Ekstraklasy i pierwszej ligi, ale także kapitan ekipy z Zabrza pod nieobecność Matuszka, któremu śląskie powietrze służyło. Angulo zasilił szeregi Górników w trakcie letniego okna transferowego w 2016 roku.

36-latek w koszulce zabrzan zaliczył łącznie 153 mecze, w których zdobył 88 bramek. Bask zanotował też w koszulce Górnika 21 asyst. Zawodnik do ekipy z Zabrza trafił z greckiego AO Platanias na zasadzie wolnego transferu.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy