REKLAMA
REKLAMA

Sky: Jurić w Hellas Werona do 2022 roku

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sport Italia  |  22.07.2020 19:15
Sky: Jurić w Hellas Werona do 2022 roku

Ivan Juric  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Ivan Juric według doniesień Sky Sport Italia odrzucił oferty ACF Fiorentiny i Torino FC. Wygląda zatem na to, że 44-latek wkrótce podpisze nowy kontrakt z Hellasem Werona, który ma obowiązywać do 2022 roku.

Juric stery nad ekipą z miasta miłości objął latem minionego roku. Pod batutą chorwackiego szkoleniowca werończycy byli swego czasu jedną z największych rewelacji rozgrywek. Do niedawna piłkarze Hellas liczyli się nawet w walce o miejsce premiowane grą w europejskich pucharach.

Jurić zdecydowany na kontynuowanie swojej pracy w Weronie


Dzięki udanym występom werońskiej drużyny w Serie A opiekun Gialloblu zapracował na zainteresowanie ze strony dwóch innych klubów z najwyższej klasy rozgrywkowej w Italii. Chętne na zatrudnienie Juricia był takie kluby jak Fiorentina, czy Torino.

Najnowsze doniesienia Gianluki Di Marzio wskazują jednak, że Chorwat podjął już decyzję w sprawie swojej przyszłości, będąc pewny tego, że chce zostać w szeregach Hellas Werony. Oficjalny komunikat w tej sprawie ma zostać ogłoszony po dzisiejszym starciu Żółto-niebieskich z Bykami z Turynu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
28.09 19:13
28.09 18:53