REKLAMA
REKLAMA

Lennon: Neymar jest irytujący

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: BBC  |  23.07.2020 20:59
Lennon: Neymar jest irytujący

Neymar  |  fot. Fatih Aktas / Anadolu Agency/ Hepta / Sport P

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Menedżer Celticu, Neil Lennon przyznał, że podczas towarzyskiego meczu z Paris Saint-Germain Neymar próbował wyprowadzić jego piłkarzy z równowagi. Pochwalił on swoich podopiecznych za to, że nie dali się Brazylijczykowi sprowokować.

Wygrany 4:0 pojedynek z Celtikiem był ostatnim sprawdzianem paryżan przed meczem Pucharu Francji z St. Etienne. Jednego z goli dla gospodarzy zdobył Neymar, o którym mówił na konferencji prasowej Neil Lennon.

Lennon zirytowany Neymarem


- W czasie meczu próbował on nakręcać naszych piłkarzy i prowokować. Powiedziałem im jednak, by robili swoje i zachowali dyscyplinę. Nie było warto łapać się na jego przynętę. Neymar jest irytujący i on doskonale o tym wie - skomentował Neil Lennon.

Media opisują, że Irlandczyka zdegustowały zwłaszcza przesadne dryblingi brazylijskiego piłkarza, a także gesty w kierunku zawodników mistrza Szkocji.

Szkoci docenili Mbappe


Menedżer Celticu w samych superlatywach wypowiadał się natomiast o innym atakującym paryżan, Kylianie Mbappe. - Jestem jego wielkim fanem. W każdym jego poczynaniu na boisku widać wielką klasę - przyznał Lennon.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

ZSh | 25.07.2020 13:18

Powinien ktoś w końcu zrobić porządek z tym mudźynem co się uważa za dobrego piłkarzatransfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
21.10 09:31