REKLAMA
REKLAMA

Hoffenheim ma nowego trenera. Duże zaskoczenie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Bundesliga.goal.pl  |  27.07.2020 11:16
Hoffenheim ma nowego trenera. Duże zaskoczenie

Bundesliga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Sebastian Hoeness został nowym szkoleniowcem TSG 1899 Hoffenheim. W ostatnim czasie 38-latek pracował z drużyną rezerw Bayernu Monachium.

Z Hoffenheim Hoeness związał się umową do 30 czerwca 2023 roku. Pracę z nową drużyną rozpocznie 2 sierpnia.

- Od dłuższego czasu byliśmy w kontakcie z Sebastianem Hoenessem, ponieważ byliśmy pod wrażeniem jego pracy, a jego spojrzenie na piłkę doskonale wpisuje się w filozofię i strategię TSG - powiedział dyrektor klubu Alexander Rosen, cytowany przez oficjalną stronę.

W ostatnim czasie Hoeness poprowadził drugą drużynę Bayernu do niespodziewanego zwycięstwa w rozgrywkach trzeciej ligi. - Sebastian w imponujący sposób udowodnił, że potrafi formować młodych zawodników w silny zespół i rozwijać ich indywidualnie. Wybrał ofensywne podejście, które było nie tylko atrakcyjne, ale i niezwykle skuteczne - dodał Rosen.

Hoennes: Nasze filozofie pasują do siebie


Zadowolenia z otrzymanej szansy nie ukrywa również sam szkoleniowiec. - Praca w Hoffenheim jest wielkim wyzwaniem i bardzo się na nią cieszę. Podstawowa filozofia klubu jest identyczna z moim pomysłem na piłkę, która powinna być ofensywna i odważna. Ponadto klub zbudował w ostatnich latach imponujące fundamenty, aby zapewnić pierwszej drużynie i młodym piłkarzom optymalne warunki do treningu - powiedział nowy szkoleniowiec zespołu.

- Stoimy w obliczu trudnego sezonu, który nadal będzie naznaczony skutkami pandemii koronawirusa i w którym czekają nas trudne zadania w lidze, pucharze i Lidze Europy. Jestem jednak pewny, że razem poradzimy się ze wszystkimi kwestiami - dodał Hoeness.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy