REKLAMA
REKLAMA

Kolejne wzmocnienie Wisły Płock

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Wisła Płock  |  29.07.2020 17:30
Kolejne wzmocnienie Wisły Płock

Filip Lesniak  |  fot. Wisła Płock

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
O sfinalizowaniu kolejnego transferu poinformowała w środę Wisła Płock. Zawodnikiem drużyny prowadzonej przez Radosława Sobolewskiego został 24-letni defensywny pomocnik Filip Lesniak.

Słowacki piłkarz do Nafciarzy przenosi się na zasadzie wolnego transferu z duńskiego Aalborga, do którego trafił latem 2017 roku. Miniony sezon 2019/2020 spędził jednak na wypożyczeniu w Silkeborgu, w którego barwach w tamtejszej ekstraklasie zanotował 32 występy i 2 asysty. Łącznie w najwyższej lidze w Danii zaliczył 71 spotkań, do których dołożył dwie bramki i trzy ostatnie podania.

Wcześniej zawodnik był związany z Tottenhamem Hotspur, do którego trafił w wieku zaledwie 16 lat. W londyńskim klubie spędził trzy lata, z półroczną przerwą na wypożyczenie do czeskiego Slovana Liberec.

- Bardzo się cieszę, że podpisałem kontrakt z Wisłą Płock. Moim celem jest stałe podnoszenie swoich umiejętności i oczywiście pomoc drużynie na boisku. Jestem zawodnikiem, który dobrze czuje się z piłką przy nodze, potrafię skutecznie się zastawić, stworzyć sytuacje partnerom. Myślę, że moją zaletą jest również dynamika. Bardzo chcę osiągać z drużyną jak najlepsze wyniki, żeby wszyscy w Płocku cieszyli się na koniec przyszłego sezonu z jak najlepszego miejsca Wisły w tabeli - powiedział Lesniak, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Lesniak podpisał z Wisłą Płock dwuletnią umowę z opcją przedłużenia jej o kolejny rok.

Kolejny transfer Wisły Płock


Sprowadzenie Filipa Lesniaka to drugi transfer ogłoszony w środę przez klub z Płocka. W sezonie 2020/21 zawodnikiem Wisły będzie również Wojciech Szumilas, który dołączył do zespołu na zasadzie wolnego transferu z GKS-u Tychy.

To jednak dopiero początek transferowej ofensywy Nafciarzy. W najbliższych dniach, a nawet godzinach można spodziewać się informacji o pozyskaniu kolejnych zawodników, którzy mają wzmocnić drużynę przed nowym sezonem.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
28.09 19:13