REKLAMA
REKLAMA

Patryk Janasik piłkarzem Śląska

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Śląsk Wrocław  |  30.07.2020 17:11
Patryk Janasik piłkarzem Śląska

Patryk Janasik  |  fot. Krystyna Pączkowska / Slaskwroclaw.pl

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Patryk Janasik został w czwartek nowym zawodnikiem Śląska Wrocław. 22-letni prawy obrońca przeniósł się do klubu PKO Ekstraklasy na zasadzie definitywnego transfery z pierwszoligowej Odry Opole.

Przed podpisaniem czteroletniego kontraktu ze Śląskiem, Janasik pomyślnie przeszedł badania medyczne.

Janasik jest wychowankiem Sokoła Pniewy, ale na swoim koncie ma również występy w Błękitnych Wronki, trzecioligowych rezerwach Lecha Poznań i drugoligowym GKS-ie Bełchatów. Do Odry Opole trafił przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu 2018/19. Od tamtej pory rozegrał na boiskach Fortuna 1. Ligi 45 spotkań, zdobywając dwie bramki.

Dyrektor sportowy Śląska: Janasik będzie świetnie pasował do naszego stylu


Zadowolenia z zakontraktowania utalentowanego obrońcy nie kryje dyrektor sportowy Śląska Dariusz Sztylka, którego zdaniem 22-latek będzie bardzo dobrze pasował do stylu prezentowanego przez wrocławską drużynę.

- Patryk w każdej rundzie robił postępy, stale podnosząc swój poziom sportowy. To dynamiczny i wszechstronny boczny obrońca, który może grać zarówno na prawej, jak i lewej stronie defensywy. Jego dużym atutem jest z pewnością także gra ofensywna. Potrafi stworzyć zagrożenie pod bramką rywala i jesteśmy przekonani, że będzie świetnie pasował do stylu naszej drużyny - mówi Dariusz Sztylka.

Janasik: Śląsk to właściwy kierunek


Duże nadzieje z występami w Śląska wiąże również sam Patryk Janasiak, który liczy, że będzie to dobre miejsce do dalszego jego rozwoju. - Cieszę się, że trafiłem do Śląska Wrocław i z dużym optymizmem podchodzę do tego wyzwania. Chcę się dalej rozwijać, nabierać doświadczenia w Ekstraklasie i jestem pewien, że to właściwy kierunek - powiedział obrońca po podpisaniu kontraktu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
28.09 19:13