REKLAMA
REKLAMA

Barca - Napoli. Zapadła decyzja UEFA

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Sky Sports  |  30.07.2020 20:09
Barca - Napoli. Zapadła decyzja UEFA

Camp Nou  |  fot. fcbarcelona.cat

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Jeszcze w czwartkowe południe pojawiły się spekulacje, że mecz Ligi Mistrzów między Barceloną a Napoli mógłby zostać przeniesiony na inny obiekt. Popołudniu UEFA wydała jednak komunikat w tej sprawie, podkreślając, że spotkanie odbędzie się na Camp Nou.

Ostatnio w stolicy Katalonii pojawiło się niepokojąco dużo przypadków zakażeń koronawirusem. W mediach zaczęto spekulować, że z tego powodu spotkanie Ligi Mistrzów między Barceloną a Napoli może zostać przeniesione na inny obiekt. Mówiono o Portugalii, gdzie rozegrana zostanie decydująca faza rozgrywek.

UEFA daje zielone światło


Za takim rozwiązaniem byli sami przedstawiciele Napoli, a głos w tej sprawie zabrał prezydent klubu Aurerio De Laurentiis. UEFA jest jednak innego zdania. „Monitorujemy sytuację i jesteśmy w kontakcie z lokalnymi władzami. Mecz odbędzie się zgodnie z planem w Barcelonie” - czytamy w komunikacie UEFA.

Pojedynek ten zostanie rozegrany w sobotę 8 sierpnia o 21:00. W pierwszym spotkaniu z końcówki lutego w Neapolu padł remis 1:1.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

LM10FCB | 30.07.2020 20:59

Bardzo jestem cieka jaka pstawe zaprezentuje  Barcelona   sezon spieprzyli po calosci wiec niczego sie nie spodziewam juz w tym sezonie  myslami jestem juz za nastepnymtransfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
28.09 19:13