REKLAMA
REKLAMA

Watford zatrudni trenera Udinese?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Tribalfootball.com  |  02.08.2020 17:36
Watford zatrudni trenera Udinese?

Piłki w siatce  |  fot. Sport Pictures

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Już wkrótce powinniśmy poznać nazwisko menedżera, który poprowadzi drużynę Watfordu w nowym sezonie. Poważnym kandydatem do objęcia tego stanowiska jest Luca Gotti, który aktualnie jest trenerem Udinese Calcio.

Szerszenie poszukują obecnie szkoleniowca, który podejmie się dużego wyzwania, jakim będzie wprowadzenie drużyny z powrotem do Premier League. W zakończonym sezonie zespół z Vicarage Road zajął przedostatnie miejsce w tabeli i pożegnał się z angielską elitą. Wcześniej klub podjął decyzję o zakończeniu współpracy z menedżerem Nigelem Pearsonem.

Gotti obejmie Watford?


Przedstawiciele Watfordu prowadzą obecnie rozmowy z 52-letnim Luką Gottim, który od listopada ubiegłego roku prowadzi inny, należący do rodziny Pozzo, klub - Udinese Calcio.

Gotti miał już okazję pracować w Anglii, gdzie był asystentem Maurizio Sarriego w londyńskiej Chelsea. Po odejściu włoskiego szkoleniowca do Juventusu, Gotti został asystentem Igora Tudora w Udinese Calcio. W listopadzie wskoczył na jego miejsce i prowadził drużynę do końca sezonu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

redsik | 03.08.2020 05:51

ale to na miesiąc go chcą? :D

Adam96 | 03.08.2020 09:47

Ja im życzę spadku do League Onetransfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy