REKLAMA
REKLAMA

Di Francesco nowym trenerem Cagliari

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  03.08.2020 11:28
Di Francesco nowym trenerem Cagliari

Serie A

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Cagliari Calcio za pośrednictwem swojej strony internetowej i mediów społecznościowych oficjalnie poinformowało, że nowym trenerem pierwszej drużyny został Eusebio Di Francesco. Nowy opiekun wyspiarzy parafował z klubem z Sardynii kontrakt do 2022 roku.

Były trener między innymi AS Romy, czy US Sassuolo na stanowisku pierwszego trenera Rossoblu zastąpił Waltera Zengę.

"Cagliari Calcio ma przyjemność ogłosić, że powierzyło Eusebio Di Francesco obowiązki prowadzenia pierwszego zespoły. Trener podpisał z klubem porozumienie, które będzie obowiązywało do czerwca 2022 roku" - czytamy w oświadczeniu na oficjalnej stronie klubu.

Przypomnijmy, że Di Francesco pozostawił bez pracy od momentu, gdy rozstał się z UC Sampdorią w październiku minionego roku. Pod batutą tego szkoleniowca ekipa z Ligurii zaliczyła sześć porażek i jedno zwycięstwo, co skutkowało tym, że Sampa ugrzęzła wówczas w dolnych regionach ligowej stawki.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

xxBANGxx | 03.08.2020 11:34

I to jest ciekawy news. Cagliari ma ambitne plany, a Di Francesco w Romie pokazał, że wie na czym polega trenowanie zespołu. Fajnie, że wraca na ławkę. Cagliari w przyszłym sezonie może być ciekawą drużyną.

Elseid_Design | 03.08.2020 16:40

W tym sezonie Cagliari też było ciekawe - do lutego bodajże. Zajmowali przez jakiś czas 4 i 5 miejsce. Maran chwalony, ciekawe nazwiska z Radją na czele i przyszła zadyszka. W przyszłym sezonie będzie podobnie.

Ureh | 03.08.2020 19:28

Zgodnie z moimi oczekiwaniami :)

Mam nadzieję, że dostanie duży komfort pracy i kredyt zaufania, tak by jego praca się opłaciła i z czasem, zespół z Sardynii został przyzwoitą siłą, szukająca szczęścia w LE. Mają takie ambicje i możliwości budżetowe.

Nandez, Rog, Walukiewicz, Pereiro, Pedro, to zawodnicy na których można budować ambitny zespół. Tylko niech DiFra ogranie przygotowanie fizyczne, tak by w końcu nie mieć miliona kontuzji w zespole, a może być to naprawdę ciekawy projekt. Będę obserwował z ciekawością i uwagą poczynania Sardyńczyków.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
25.09 17:58