REKLAMA
REKLAMA

Sześć klubów chce algierskiego Messiego

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: TALKSport  |  06.08.2020 19:06
Sześć klubów chce algierskiego Messiego

Stadion Tottenhamu  |  fot. Cezary Brzuzy

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
„Algierski Messi” - takim mianem określają Saida Benrahmę angielskie media. Piłkarz ten łączony jest z aż sześcioma klubami angielskiej Premier League. Wśród nich znajduje się m.in. Tottenham, który właśnie dołączył o wyścigu o tego zawodnika.

Gwiazdę Brentforu łączono wcześniej z takimi klubami jak Chelsea, Arsenal, West Ham, Leeds i Aston Villa. Gdy dodamy do tego też Tottenham, lista ta robi naprawdę duże wrażenie.

Talent z Championship


Dziennikarze na Wyspach Brytyjskich zapewniają, że nie ma tutaj przypadku. Said Benrahma to naprawdę duży talent. W minionym ligowym sezonie zdobył on siedemnaście goli i zaliczył dziewięć asyst na zapleczu Premier League.

Po tym jak Brentford przegrało z Fulham play-offową rywalizację o wejście do najwyżej klasy rozgrywek, odejście "algierskiego Messiego" stało się niemal przesądzone. Klub nie zamierza jednak oddawać go za mniej niż 25 milionów funtów.

Gwiazda z Brentfordu


Nie wydaje się jednak, by kwota ta mogła odstraszyć kluby Premier League. Zdaniem Daily Mirror zainteresowanie działaczy Tottenhamu jest duże.

24-letni napastnik trafił do Brentforu w 2018 roku z francuskiej Nicei. Wcześniej występował m.in. na wypożyczeniach w Ajaccio, Chateauroux i Angers. Prawdziwą karierę zaczął robić dopiero po przenosinach do Anglii. Obecnie uważany jest za największą gwiazdę Brentfordu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy