REKLAMA
REKLAMA

Grecki pomocnik wzmocnił Raków

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Raków Częstochowa  |  11.08.2020 19:51
Grecki pomocnik wzmocnił Raków

Raków Częstochowa - Łódzki KS  |  fot. Raków Częstochowa

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Giannis Papanikolaou został we wtorek nowym zawodnikiem Rakowa Częstochowa. 21-letni grecki pomocnik podpisał z klubem umowę do czerwca 2021 roku. W kontrakcie znalazła się opcja przedłużenia go o cztery lata.

Papanikolaou do Rakowa przeniósł się z Panioniosu Ateny, w którym występował przez ostatni rok. W poprzednim sezonie wystąpił w 30 spotkaniach greckiej ekstraklasy. Wcześniej był piłkarzem młodzieżowych drużyn AEK Ateny oraz AO Platanias.

- Giannis jest profilem środkowego pomocnika, jakiego poszukiwaliśmy do ustawienia 3-4-3. Jest mobilnym zawodnikiem, cechującym się bardzo dobrą motoryką, pozwalającą pokrywać duży obszar boiska. Umiejetności piłkarskie pozwoliły mu już w tak młodym wieku zaistnieć w greckiej ekstraklasie, co daje nadzieję, że będzie zawodnikiem, który w dłuższej perspektywie powinien zagwarantować nam jeszcze lepszą jakość w środku pola. Dodatkowo wydaje się być idealnie dopasowany charakterologicznie do naszego zespołu - powiedział Paweł Tomczyk, dyrektor sportowy Rakowa, cytowany przez oficjalną stronę klubu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy