REKLAMA
REKLAMA

Brosz: Zneutralizowaliśmy plan trenera rywali

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Stal Mielec  |  29.08.2020 11:50
Brosz: Zneutralizowaliśmy plan trenera rywali

Marcin Brosz  |  fot. Łukasz Pawlik

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Górnik Zabrze pokonał w drugim piątkowym spotkaniu PKO Ekstraklasy na wyjeździe mielecką Stal 2:0. Po zakończeniu meczu zadowolenia z takiego obrotu wydarzeń nie ukrywał szkoleniowiec lidera rozgrywek, dając jednak do zrozumienia, że beniaminek postawił wysoko poprzeczkę Górnikom.

Górnik Zabrze tydzień temu pozostawił w pokonanym polu Podbeskidzie Bielsko-Biała. Z kolei w piątkowy wieczór wyższość Trójkolorowych musiała uznać drużyna z Podkarpacia. Taki stan rzeczy sprawia, że zabrzanie mają po dwóch seriach gier sześć punktów na koncie.

Górnik z kłopotami przez pierwsze 15-20 minut


- Zespół z Mielca miał pomysł na mecz z nami. Szczególnie w pierwszych 15-20 minutach mieliśmy duży problem. Udało nam się jednak zneutralizować plan trenera. Cieszymy się, że udało nam się wywieźć cenne trzy punkty z trudnego tereni - mówił Marcin Brosz na konferencji prasowej.

- Dobrze zareagowaliśmy w trakcie spotkania. Gol strzelony ze stałego fragmentu zmienił oblicze meczu. Szkoda, że nie udało nam się zdobyć trzeciej bramki, mam tutaj na myśli sytuację Jesusa Jimeneza - dodał opiekun Górników.

Beniaminkowie na duży plus


Jeden z dziennikarzy poprosił trenera zabrzan o ocenę dwóch beniaminków. Brosz pozwolił sobie na pochlebne słowa w kierunku zarówno teamu spod Klimczoka, jak i Stali.

- Podbeskidzie, jak i Stal oceniam na duży plus. Obie drużyny grają otwartą piłkę, grając o zwycięstwo. Pozostaje mi pogratulować obu ekipom awansu do Ekstraklasy - rzekł szkoleniowiec zabrzan.

Górnik w spotkaniu trzeciej kolejki polskiej ekstraklasy zmierzy się w roli gospodarza z Lechią Gdańsk.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy