REKLAMA
REKLAMA

Eintracht odrzucił ofertę za Hintereggera

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Bulinews.com  |  01.09.2020 16:23
Eintracht odrzucił ofertę za Hintereggera

Bundesliga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Eintracht Frankfurt odrzucił opiewającą na 20 milionów euro ofertę z jednego z angielskich klubów w sprawie transferu Martina Hintereggera.

Szkoleniowiec niemieckiego zespołu Adi Hütter jest zdeterminowany do zatrzymania środkowego obrońcy w zespole. Sam Hinteregger, który latem ubiegłego roku podpisał z klubem umowę do 2024 roku, również chciałby zostać w Eintrachcie.

Zainteresowanie 27-letnim Austriakiem wyrażali wcześniej przedstawiciele Southampton, ale oferta, która trafiła na biurka władz Eintrachtu miała pochodzić z innego klubu. Wszystko jednak wskazuje na to, że doświadczony obrońca, przynajmniej na najbliższy sezon, pozostanie we Frankfurcie.

Hinteregger w zespole Eintrachtu występuje od stycznia 2019 roku. Wówczas trafił do niego na zasadzie wypożyczenia z Augsburga. Pół roku później klub z Frankfurtu wyłożył dziewięć milionów euro, sprowadzając piłkarza do siebie na zasadzie definitywnego transferu.

Austriacki obrońca dotychczas rozegrał w zespole Eintrachtu 45 spotkań w Bundeslidze, zdobywając w nich aż osiem bramek.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

21.10 09:31