REKLAMA
REKLAMA

Lampard: Havertz to bardzo interesujący piłkarz

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Chelseafc.com  |  09.09.2020 22:47
Lampard: Havertz to bardzo interesujący piłkarz

Frank Lampard  |  fot. SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Kai Havertz jest jednym z ostatnich wzmocnień Chelsea FC przed startem nowej kampanii. Tymczasem w rozmowie z oficjalną stroną internetową klubu z zachodniego Londynu pochwał w kierunku reprezentanta Niemiec nie szczędził menedżer The Blues.

Kai Havertz trafił do teamu z zachodniego Londynu z Bayeru Leverkusen, wiążąc swoją przyszłość z Chelsea do 2025 roku. Frank Lampard na łamach oficjalnej strony internetowej pozwolił sobie na kilka zdań na temat niemieckiego pomocnika.

- Kai jest naprawdę ciekawym poważnym wzmocnieniem nie tylko dla mnie, ale przede wszystkim dla klubu - powiedział opiekun The Blues cytowany przez Chelseafc.com.

Lampard pod wrażeniem pokory Havertza


- Jest zawodnikiem, którego znam od dawna. Od jakiegoś czasu zwracam szczególną uwagę na tego typu piłkarzy. Zdawałem sobie sprawę z jego talentu i wraz z klubem wiemy, co robić, aby się rozwijać i poprawiać na różnych płaszczyznach - kontynuował Lampard.

- Jeśli chodzi o osobowość Havertza, byłem absolutnie pod wrażeniem tego, jak jest pokorny i twardą stąpa po ziemi. Niesamowite jest też to, jak jest podekscytowany tym, że dołączył do Chelsea. Nie ukrywa też, że chce być najlepszym zawodnikiem w zespole, chcąc naprawdę udowodnić swoją przydatność w zespole - przekonywał Anglik.

21-letni zawodnik wzmocnił londyński team w drugiej linii, ale może też wzmocnić drużynę w ataku lub być ustawionym na skrzydle, a także za plecami napastnika. Jedną z mocnych stron Havertza jest jego wszechstronność.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

AtalantaFAN | 09.09.2020 23:28

Narazie grał w bundesklapie.Tam nawet 40 letni Pizzaro się wyróżniał ,a kiedyś rezerwowy bramkarz Śląsku Wrocław jest tam najlepszym bramkarzem.Teraz Kaia czeka prawdziwy test.

Max_2020 | 10.09.2020 07:18

A Serie A niby taka mocna ?
Tylko kiedy włoski klub wygrał coś w Europie ?

RG_11 | 10.09.2020 08:29

No i Serie A od zawsze jest ligą emerytów

khameleuon | 10.09.2020 08:42

coś czuję, że lamps zrobi go kapitanem

Wojo666 | 10.09.2020 12:11

Mając w składzie tyłu wychowanków? Nie wydaje mnie się.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy